راهنما

آگوا یک نوع سایت تبلیغاتی و خدماتی است ،که شما علاوه بر کوتاه کردن لینکها به کسب درآمد در آن هم میتوانید بپردازید ، به عنوان مثال لینکهایی از جمله لینکهای دانلود که آدرس طولانی دارند و یا نیاز دارید نام  دامنه و یا آدرس اینترنتی خود را مخفی نگه دارید ، میتوانید از این سیستم استفاده کنید .

لطفا توجه کنید :

- در این سایت نیاز به حضور هر روزه شما در سایت نیست و یا لازم به کلیک روی آگهی های و همینطور هیچ فعالیت دیگری

- در این سایت فقط یکبار لینکهای خود را کوتاه میکنید و با اشتراک گذاری آن برای بارها کسب درآمد دارید ، این لینکها میتونند لینکهای سایت شما یا هر لینک دیگری باشند

 

yes  چگونه تبلیغات کنم ؟

- ابتدا در سایت عضو شوید و بعد از وارد شدن در پنل خود فرم سفارش را پر کنید (  اطلاعات بیشتر در اینجا  )

 

enlightened  چگونه کسب درآمد کنم ؟

 لینکهای خود را در قسمت " کوتاه کردن لینک " کوتاه کرده و در وبسایت خود و یا شبکه های اجتماعی ، انجمنها و غیره .... . به اشتراک گذاشته و کسب درآمد کنید .

 در روش دوم در قسمت  " لینک ساز هوشمند " در فیلد مربوطه آدرس سایت یا وبلاگ خود را اضافه کرده و بعد کدی به شما داده میشود که باید آنرا در قالب سایت یا وبلاگ خودتون قرار بدید بعد از آن تمام لینکهای وبسایت شما به لینکهای پولساز تبدیل میشود .   شما میتونید تا 120 ریال به ازای هر آی پی  دریافت داشته باشید ، هر آی پی تا 6 مرتبه در روز شمارش میشود . "

 

mail چگونه درآمدم را بیشتر کنم ؟

- در منوی سمت راست  گزینه  " زیر مجموعه " را انتخاب کرده و از بنرهای تبلیغاتی سایت برای جذب زیر مجموعه استفاده کنید ، و برای معرفی هر کاربر به سایت 20%  از درآمد آنرا دریافت کنید .

 

چه زمانی میتوانم درخواست واریز به حساب کنم ؟

-زمانیکه موجودی شما به 5000 تومان رسید میتوانید  درخواست واریز به حساب کنید و یا در خود سایت سفارش تبلیغات دهید .

درصورتیکه سوالی داشتید در تماس با ما مطرح کنید .